Caroline Hoving – Filosofisch wandelgesprek – workshop

Filosofisch wandelgesprek

In een wandelgesprek leer ik je om een meer vragende en onderzoekende houding aan te nemen. Met mijn rustige stijl van vragen stellen geef ik je de rust en de ruimte om te reflecteren om zo tot inzichten te komen over vragen die je bezighouden. Filosofische scholing is niet vereist, want het gaat hier niet om kennis, maar om de vaardigheid een meer vragende en onderzoekende houding aan te nemen. Deze onderzoekende houding helpt je het oordeel op te schorten, tijd te nemen voor reflectie en vervolgens goed doordachte beslissingen te nemen.

 

Over Caroline Hoving

Caroline Hoving- Boot behaalde in 2016 haar Master in de filosofie (cum laude) aan de Radboud Universiteit in Nijmegen, met als afstudeerrichting cognitiefilosofie. De onderwerpen ‘vrije wil’ en ‘sociale cognitie’ hebben haar belangstelling. In 2017 rondde zij de Beroepsopleiding Socratisch gespreksleider af. Na haar doctoraal Nederlands Recht in 1984 aan de Rijksuniversiteit Groningen heeft Caroline ruim twintig jaar gewerkt als bedrijfsjurist. Daarnaast heeft zij ruim twintig jaar ervaring in bestuurs- en toezichtsfuncties in de non-profit sector. Hierdoor is zij in staat om vanuit verschillende organisatieperspectieven te denken en zich in verschillende type mensen in te leven.

Caroline houdt individuele filosofische wandelgesprekken in de natuur.

Voor meer informatie: www.socratischegesprekken.nl

Plaats een reactie