Marlou van Paridon – Hoe kan intimiteit met een vreemde bestaan? – Socratische groepsgesprek

Workshop

In deze workshop voeren we een socratisch groepsgesprek met intimiteit als thema. Aan de hand van de vraag ‘Hoe kan intimiteit met een vreemde bestaan?’ gaan we een denkgesprek aan waarbij verdieping en wijsheid wordt gezocht. De gespreksleider vraagt deelnemers hun oordeel uit te stellen, feitvragen te stellen en goed onderbouwd te argumenteren, zodat een kritische en oordeelsvrije dialoog wordt gevoerd. Zo wordt het denken op scherp gesteld en komen we gezamenlijk tot nieuwe, fundamentele inzichten. Tijdens het gesprek wordt tevens stilgestaan bij de achtergrond en de stappen van het socratisch gesprek. 

 

Over Marlou van Paridon

Marlou van Paridon heeft zich als filosoof toegelegd op praktische filosofie voor je werk en je dagelijks leven. Met haar bureau Het Socratisch Gesprek in Amsterdam geeft zij training en begeleiding van socratische gesprekken. In 2017 verscheen van haar het boek  Socratisch gesprek voor beginners bij ISVW Uitgevers.