Ronald Wolbink – Stoïcijnse Levenskunst – workshop

Workshop

Levenskunst is het leven op een reflectieve wijze leiden en het niet onbewust en gewoonweg voorbij laten gaan, volgens de stoïcijnen, gericht op je morele integriteit. Dit vraagt om de ontwikkeling van je aandachtsgebieden voor persoonlijke ontwikkeling: de ontwikkeling van je disciplinering van je begeerten, je disciplinering van je intentie om te handelen en je disciplinering van je instemming met oordelen. Gericht op de kardinale deugden: wijsheid, rechtvaardigheid, moed en matigheid. Zingeving niet zit in genot, bezit of een carrière maar in je morele integriteit. De stoïcijnse uitdaging voor ons allen.

 

Over Ronald Wolbink

Dr. Ronald Wolbink heeft een praktijk voor (filosofisch) coachen. (www.ronaldwolbink.nl) Hij heeft ervaring als coach en (leer)supervisor en is gepromoveerd op een filosofisch onderzoek naar denkbeelden van het coachen. Hij publiceerde o.a. de boeken Het coachvak Binnenste Buiten en Levenskunst à la Montaigne, en de artikelen Levenskunst in supervisie, Stoïcijns coachen en Levenskunst in tijden van corona.

Plaats een reactie