Wijsheid, dat lucht op! – Hubertus Bahorie

De filosofielessen die Willem ooit kreeg, tijdens zijn studie bouwkunde, ontstaken in hem een hevige interesse. In de hoop antwoorden te vinden op de vele vragen die hem bestookten, las hij in zijn vrije uurtjes alles waarop hij maar de hand kon leggen. Helaas leverde dit filosofische denkvoer nog meer vragen op en al gauw was zijn hoofd te klein om de vele mogelijke antwoorden die aan de horizon van zijn denken opdoemden te bevatten. Uit wanhoop nam hij uiteindelijk het besluit de filosofie naast zich neer te leggen. Want hoe doe je dat, al
die vragen hanteren? Wat heb je eraan in het dagelijks leven?
Willem ontmoette ik bij de supermarkt en we raakten in gesprek. Zo komt van het een het ander. Bij het maandelijks Filosofisch Café werd hij al gauw een trouwe gast. Zo nu en dan komt hij bij mij op consult.

Klik hier voor het volledige artikel: FP-VFP-katern-2012-2.pdf